knoocker-multimedialna-gra-dla-dzieci-i-doroslych-lepsza-niz-play-station-czy-xbox-kinect-warszawa

knoocker - gra dla miłośników rywalizacji!

knoocker - nowy wymiar rywalizacji - nowa formuła multimedialnych rozgrywek zespołowych!

 

trafienie w gusta współczesnych malców jest z jednej strony niezwykle trudne, z drugiej znowu może być dość intuicyjne. mody na to, co naprawdę w świecie dzieci popularne zmieniają się przede wszystkim wraz z tym, jakich bohaterów kreskówek upatrzyła sobie największa, dziecięca publika. również czasem pojawiają się na rynku zabawek tak intrygujące propozycje, że każdy maluch musi mieć swój własny egzemplarz. co do wspólnych zabaw jednak nadal prym wiodą klasy, gonienie się czy zabawa w chowanego, która mimo wielu głosów o zmianie czasów, nadal jest aktualna na wielu osiedlach, przedszkolach czy grupkach małych przyjaciół. dzieciaki uwielbiają rywalizację, wspólne zabawy, które wymagają prawdziwego zaangażowania i jest to ich prawdziwy żywioł, który daje upust nieskończonej niemal energii. jako dorośli co więc możemy zaoferować naszym pociechom? zwłaszcza przy okazji imprezy okolicznościowej, firmowej lub innej okazji do świętowania? warto pójść tropem gier wideo i aktywności fizycznej w większym gronie, chociaż takie połączenie może się wydawać dość egzotyczne.

połączmy przyjemne z pożytecznym!

najpopularniejsze są oczywiście gry wideo, które do swoich fantazyjnych światów wciągają maluchy, czasem na zbyt długo. brak ruchu, świeżego powietrza, interakcji z żywym kompanem zabawy - takie właśnie cechy wskazują przeciwnicy gier wideo. ich zwolennicy znowu podkreślają, że gry bardzo mocno wpływają na koordynację, refleks jak również rozwój wyobraźni. to, czy nasza pociecha spędza za dużo czasu przy grach wideo tak naprawdę zależy od nas samych, jeżeli jednak widzimy, że sprawia mu to dużo radości, zwłaszcza w większym gronie, to trudno byłoby mu tego zabraniać. wśród najmłodszych graczy ogromną popularnością cieszą się zręcznościówki, które wymagają wcześniej wspomnianego refleksu, wielokrotnie analitycznego myślenia i doskonale sprawdzają się w przypadku większej ilości graczy. i tutaj właśnie pojawia się możliwość, która na pewno przypadnie do gustu małym, aktywnym graczom. gra Knoocker! ten niezwykle prosty, ale imponujący pomysł na dodatek wymyślone w Polsce sprawdził się już na wielu eventach, dostarczając dzieciakom ogromnej rozrywki. nie mówiąc już o tym, że dorośli, równie chętnie próbują sprawdzać się w konkurencjach, które proponuje Knoocker.

na czym polega Knoocker?

jest to specjalna, interaktywna ściana, na której wyświetlana jest gra ze sepcjalnego ultraogniskowego rzutnika multimedialnego, natomiast dzieciaki wyposażone zostają w plastikowe miękkie piłeczki lub pistolet, który może je wystrzeliwać. każdy rzut w ścianę będzie odpowiednio punktowany, zgodnie z założeniami aktualnie wyświetlanej gry, którą dopasowuje się do wieku i zainteresowań młodych graczy. interaktywna ścianka bardzo dokładnie rejestruje uderzenia piłek, dzięki czemu musimy mocno skupić się na tym, aby rozgrywka poszła dokładnie po naszej myśli. jest przy tym wiele śmiechu i radości, a najlepiej rozgrywka udaje się, kiedy mamy kilku lub nawet kilkunastu graczy, którzy gotowi są na to prawdziwe szaleństwo, jakim jest gra w Knoockera! dla najmłodszych możemy wybrać wizualnie przyjemne plansze, które będą angażować uwagę i dodatkowo podnosić konkurencyjność. w endorfins wielokrotnie byliśmy świadkami, kiedy maluchy walczyły o najlepsze pozycje w rankingu, a dorośli niecierpliwie czekali na swoją kolej, by móc również włączyć się do gry. to połączenie aktywności ruchowej z możliwościami, jakie daje współczesna technika okazały się absolutnym strzałem w dziesiątkę.

jak się bawić?

w zasadzie wszystko zależy od tego, ilu graczy będzie brało udział w zabawie, a jak wiadomo, czym większa grupa, tym lepsza zabawa. zwłaszcza w czasie przyjęć, kiedy liczba chętnych dzieciaków jest wyjątkowo imponująca, można opracować prawdziwe zawody! przygotowaniem nagród można zająć się dużo wcześniej, ale bezwzględnie należy pamiętać o upominku dla każdego uczestnika konkursu, aby dodatkowo wzmocnić pozytywne odczucia wobec przyjęcia. bardzo ważne jest również to, żeby wyjaśnić wszystkim uczestnikom zasady gry i pozwolić, żeby najlepiej sami dobrali się w konkurujące ze sobą teamy. możemy również zorganizować konkurs na najlepszego strzelca lub gracza, który zdobędzie najwięcej punktów w danej jednostce czasu. możliwości jest bardzo wiele, przez co Knoocker tak doskonale sprawdza się na eventach dla dzieci, gdzie zachwyceni uczestnicy nie chcą przerywać tak udanej zabawy. zajęcie się samą oprawą konkursu czy turnieju również nie zabierze nam wiele czasu, a animatorzy doskonale zajmą się przeprowadzeniem wszelakich form konkurencji.

najważniejsza jest dobra zabawa!

wynajem Knoockera nie jest dużym kosztem w porównaniu z innymi atrakcjami, które moglibyśmy wybrać na dziecięce eventy przy czym jest unikalną nowością, która z pewnością zaskoczy każdego gościa imprezy. możemy zapewnić tę atrakcję zarówno naszym małym nicponiom, jak również dorosłym dzieciom przybyłym na event. nie zdziwmy się też wtedy, kiedy się okaże, że niedługo po samej imprezie nasza pociecha zacznie wspominać o tym, że znów bardzo chętnie zagrałaby w Knoockera. nic dziwnego, jest to przecież doskonała zabawa, w którą można zaangażować swoich najbliższych, dzielić z nimi zwycięstwo lub śmiać się z małego niepowodzenia. doskonała na przyjęcia i imprezy dla dzieci, którym zajmie czas i namówi je do aktywności, doskonała również na chwilę wytchnienia dla dorosłych organizatorów.

jednym słowem warto zamówić Knoockera - czyli naszą interaktywną multi-grywalną ściankę na swój event już teraz! :)

Kategoria wpisu: 

Podziel się

Google+