organizacja imprez komunijnych dla dzieci, animatorzy na komunie dla dzieci, wynajem animatora na komunie dla dzieci, atrakcje komunijne

imprezy komunijne - jesteś na bieżąco z nowymi trendami? :)

Rodzicu! oto Nowe Trendy w organizacji imprez komunijnych:

 

Organizacja imprezy komunijnej – nikogo nie trzeba przekonywać o tym, jak wielkim wyzwaniem jest przygotowanie tej ważnej uroczystości. Logistyka, menu, zarządzanie wydatkami to tylko niewielka część problemów, z którymi muszą zmierzyć się rodzice dziecka (pomijając już priorytetową kwestię przygotowań duchowych). Przyzwyczailiśmy się do tego, że organizację komunijnego przyjęcia zleca się coraz częściej profesjonalistom. Przyjęcia z pełną obsługą odbywają się w kawiarniach, hotelach, restauracjach. Dla imprezy domowej można z kolei zamówić pełny catering. Co nowego w tym roku?

Sprawdźmy, jak wyglądają najnowsze trendy na sezon komunijny 2017:

Profesjonalizacja usług – a raczej jeszcze szerszy zakres usług, związanych z organizacją imprezy komunijnej. Z roku na rok coraz więcej rodziców decyduje się na powierzenie organizacji przyjęcia firmom zewnętrznym – najczęściej agencjom eventowym. Zakres usług może obejmować: wynajem pomieszczenia, catering, animacje i atrakcje komunijne dla dzieci oraz szereg usług dodatkowych (przygotowanie dekoracji, upominków itp.)

Zatrudnienie animatora do opieki nad dziećmi – to kolejny, coraz popularniejszy trend. Co ciekawe, równie chętnie wykorzystywany w przypadku komunijnych imprez domowych, jak i na przyjęciach, organizowanych w hotelach czy restauracjach. Wynajem animatora na komunię to przede wszystkim wielka frajda dla dzieci (i fantastyczna alternatywa dla wielogodzinnego przesiadywania przy stole). Rodzice docenią z kolei możliwość przeniesienia części swoich obowiązków na kompetentną, przyjazną dzieciom osobę.

Atrakcje i animacje jako prezent komunijny – czyli zamawiamy dla dziecka przede wszystkim oryginalną zabawę. Prezenty komunijne – ich jakość, ilość i cena – to rokroczny temat mocno krytycznych dyskusji. Zamówienie tak nietypowego prezentu można potraktować jako swoisty „złoty środek”. Zamiast drogich upominków (które nie zawsze trafiają w gust i potrzeby obdarowanego) dajemy dziecku: oryginalny prezent, frajdę i angażującą zabawę. Nie zapominajmy o najważniejszym – czasie, spędzonym z rówieśnikami i rodziną.

Gdybyśmy mieli wskazać jeden, kluczowy trend, związany z organizacją imprez komunijnych, byłby to zdecydowanie nacisk na JAKOŚĆ spędzanego wspólnie czasu i tworzenie niezapomnianych wrażeń. Chcesz osiągnąć właśnie taki efekt? Zapoznaj się z naszą ofertą animacji komunijnych!

Kategoria wpisu: 

Podziel się

Google+