piknik rodzinny dla przedszkolaków w Pobiedziskach, animacje dla dzieci Poznań

piknik rodzinny na powitanie wakacji w Pobiedziskach. :)

wakacje to upragniony czas, za którym z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. dzięki naszym atrakcjom z pewnością najmłodsi mieszkańcy Pobiedzisk przywitali tę letnią przerwę wyjątkowo godnie. nasze autorskie animacje i zabawy jak zwykle spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. niekończąca się kolejka do waty cukrowej to znak, że wszyscy wciąż kochają ten klasyczny imprezowy przysmak.

organizacja zabaw dla dzieci podczas imprez mikołajkowych, organizacja imprez mikołajkowych dla firm - poznań i łódź

imprezy mikołajkowe dla dzieci (+making of)

nawał zaległej pracy spowodował, że filmik z okresu imprez mikołajkowych, zmontowaliśmy dopiero wczoraj. choć wiosna za pasem, to w kalendarzu wciąż zima. zatem przypomnijmy sobie jak nasza ekipa elfów Świętego Mikołaja uwijała się podczas organizacji wigilii firmowych dla pracowników i ich dzieci. zjechaliśmy kawał kraju, zaliczyliśmy wiele przygód a wspominamy ten czas bardzo ciepło. :)

pokazy baniek mydlanych, wielkie bańki mydlane - wielkopolska

pokazy baniek mydlanych w sezonie '14

miniony sezon obfitował w wiele wspaniałych imprez plenerowych podczas, których podnieśliśmy poziom endorfin wielu osobom! na większości z nich gościł również nasz pokaz baniek mydlanych. podczas kilku udało nam się zrobić parę ujęć filmowych, w ten sposób powstał krótki filmik obrazujący nasze bańkowe show!

zaobacz filmik z naszych kilku pokazów baniek w sezonie 2014.

Google+