pomysły na organizacją imprezy komunijnej dla dzieci - animacje dla dzieci konin poznań łódź

5 pomysłów na przyjęcie komunijne dla dziewczynki! :)

Dla wielu rodziców organizacja imprezy komunijnej wiąże się ze stresem i poczuciem dezorientacji.

 

Doskonale rozumiemy te obawy. Dużym wyzwaniem jest najczęściej zorganizowanie i urozmaicenie czasu najmłodszym gościom komunijnego przyjęcia. Wiemy, jak to zrobić i chętnie dzielimy się naszymi (sprawdzonymi!) inspiracjami. W tym wpisie posłużymy się kluczem bajkowo-literackim, skupiając się na komunijnych atrakcjach i animacjach, szczególnie lubianych przez dziewczynki. Oto one:

  1. „Tajemniczy ogród” – czyli pomysł na atrakcje komunijne w plenerze. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do dziecięcych zabaw. Wiemy, jak je zorganizować i jak nadać tym zabawom niezapomnianą, wizualną oprawę. Pokaz baniek mydlanych i balonowe zwierzaki to tylko wybrane atrakcje, które sprawdzą się w plenerze.
  2. „Mała Księżniczka” – w tym specjalnym dniu każda dziewczynka chce wyglądać jak księżniczka. Suknia, wianek, fryzura, biżuteria – to podstawa. My proponujemy wykonanie profesjonalnego, bajkowego makijażu dla każdego, małego uczestnika przyjęcia. Malowanie buzi to zdecydowanie jedna z najbardziej lubianych, dziecięcych atrakcji.
  3. Świat Walta Disneya – przyjęcie komunijne i nuda? To nie mieści się w naszej wyobraźni. Jesteśmy w stanie ożywić każdą imprezę, zapraszając Twoich małych gości do zabawy z „żywą maskotką”: Myszką Miki, Minnie czy Kubusiem Puchatkiem.
  4. „Alicja w krainie czarów” – ta literacka klasyka kojarzy nam się przede wszystkim z dobrą zabawą i atrakcjami cyrkowymi. Gry wieloformatowe, dmuchane zamki, pływające kule wodne, wielkie szachy – to tylko wybrane atrakcje, które mogą urozmaicić czas Twoich małych gości.
  5. „Pippi Langstrumpf” – niesforna Pippi była nieposkromioną animatorką dziecięcych zabaw. Nasi animatorzy nie posiadają rudych warkoczy, ale są w stanie poprowadzić każdą zabawę – zwłaszcza tą, wymagającą integracji dorosłych i maluchów (knoocker, gry zespołowe, tańce animacyjne i konkursy). Jeśli myślisz o atrakcjach komunijnych, angażujących wszystkich gości (niezależnie od wieku i płci), wynajem animatora na komunię to doskonałe rozwiązanie.

Atrakcje komunijne dla dziewczynek (i nie tylko) nie muszą być ani nudne, ani sztampowe. Dobór zabaw jest tak naprawdę ograniczony tylko przez naszą wyobraźnię i preferencje dziecka. Po więcej inspiracji zapraszamy do naszej, szczegółowej oferty a przede wszystkim kontaktu z nami!

Kategoria wpisu: 

Podziel się

Google+